Со овој трик вашите високи чевли ќе бидат поудобни (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Дали некогаш сте почувствувале болка кога ги носите вашите омилени чевли? Дали вашата пета се лизга напред во високи потпетици или редовно се лизга од вашите рамни чевли?

Loading...

Дали сте за вљубени во вашите сандали, но тие се премногу непријатни за да ги носите цел ден? Сеуште не се откажувајте од чевлите, бидејќи има инструкции што ќе ги направат вашите чевли поудобни.

 

 

Жената по име e Бартон Рид објави одличен трик на TikTok за кој тврди дека ќе ги направи сите чевли поудобни!

На видеото, таа ја отвора влошката и ја става во чевли со висока потпетица, исто како што би ставиле влошка што е наменета за вашите чевли.

– Го направив ова многу пати, напиша таа во описот на видеото, кое воодушеви многумина и беше прегледано 17,9 милиони пати.

Loading...

 

@joburtonread

I’ve done this so many times on a night out 💃💃💃💃👠👠👠👠

♬ Ultimate life hacks – Kelly – The Life Bath