Со „Ликер Шоп“ летата се поинтересни!

Сподели со своите пријатели

Најголем избор на алкохолни и безалкохолни пијалоци, на големо или мало, а по пристапни цени. Пијалоци  за журки, родендени, веселби, ресторани, дискотеки, се на едно место само во Ликер Шоп – Куманово.

Располагаат со широк асортиман на производи за сечиј вкус и сечиј џеб, а само кај нив единствено во градот можете да ги најдете пивата „Мерак“ и „Лав“ по најефтини цени.

 

Loading...

 

 

liker shop 2

 

Но, тоа не е се. За само 825 денари можете да го се снабдите со Jagermeister 0.7л, а како посебен акциски подарок ќе добиете и „Маторка“. По пристапни цени можете да ги најдете и „Виљамовска“, но и „Дуњевача“, „Jameson“.

 

13007193_866311600165355_382501276735553743_n

 

Loading...

12523892_841239622672553_7856505255684709801_n

Во својата понуда го имаат и еден од најдобрите бурбони „Four Roses“, но и една од најдобрите руски вотки „Russian STANDARD“. Ексклузивно само во „Ликер Шоп“ можете да го пронајдете и пијалокот „Рубинов вињак“, но и вистинскиот летен хит „Ouzo Plomari“ достапно по цена од 650 денари,  а само кај нив „Златен Даб“ чини 36 денари.

 

 

 

Доколку се уште не знаете за кој пијалок да се одлучите, најдобро е да ги посетите на улицата „Иво Лола Рибар“ број 59, Куманово или да ги исконтактирате на телефонскиот број 072 310 555 и лично да се уверите во квалитетот со кој располагаат.

Не заборавајте, со „Ликер Шоп“ летата се поинтересни.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.