Со голи гради и чаша пиво во устата оваа девојка направи хаос на стадионот (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Тепачките меѓу навивачите се „тренди“ на спортски настани, но имаше и една бизарна ситуација на Суперкрос во текот на викендот, пренесува NYpost.

Loading...

Минатата сабота, додека Anaheim 1 Supercross беше домаќин на настан на стадионот Ангел, една жена го привлече вниманието на публиката држејќи чаша пиво во устата, а ги покажа и градите.

 

 

Другите жени беа бесни, велејќи дека во близина има деца и дека тоа не е соодветно однесување.

Набргу по настанот, на видеото се гледа како жена ја полеваат со пиво.

Не е познато што се случило на крајот, а како што потврдила полицијата таа вечер имало два инциденти, но ниту еден не вклучувал поплака за девојката која привлекла вакво внимание.

Loading...