Случаен минувач му ”помогна” на млад пар во секс на улица (видео)

Сподели со своите пријатели

Шокантна снимка од алкохолизиран британски пар кој имал сексуален однос насред улица во местото Магалуф во Шпанија неодамна се најде на социјалните мрежи.

Loading...

Љубовниот пар имал ”среќа” што на нив налетал случаен минувач наместо полиција, бидејќи секс на јавно место се наплаќа во вредност од 2 000 фунти.

Снимката првобитно се најде на веб страна за возрасни, а потоа заврши на Јутјуб во цензурирана верзија.

Местото Магалуф во Шпанија е познато по своите ноќни проводи и заради тоа е привлечен за голем број тинејџери. Градот е познат по забава и ноќен живот, и претствува место каде на улиците често може да се видат голем број на пијани луѓе.

 

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.