Слатка снимка од мајка со мали мечиња на Шар планина ќе ви ги стопли срцата (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Несекојдневна глетка се случила вчера на Шар планина и истата била забележана на видео камерите поставени среде шумата, пишува Курир.мк.

Loading...

Имено мајка со двете мали мечиња додека правеле прошетка низ густата шума на Шар планина или додека биле во потрага по храна застанале точно пред камерата и ја овековечиле оваа несекојдневна ситуација.

 

 

Мајката и малите мечиња во еден момент се исправуваат како да наслушнуваат дека се во опасност, а потоа и се уплашуваат на момент, но сепак сето тоа на крајот изгледа слатко.

 

Loading...