СКАПА ГРЕШКА: Го слупа ферарито на тест возење (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Ова видео започнува како сон на сите вљубеници во скапите автомобили. Сепак, сонот наскоро станува кошмар!

Loading...

Навидум обично возење низ улиците на родниот град Ферари – Маранела имаше катастрофален епилог!

УРНЕБЕСНО: Коњот „пушти ветер“ па го исплаши девојчето (ВИДЕО)

Само по неколку минути тест возење, еден безгрижен потег од страна на момчето зад воланот предизвика карбамол.

Тој сакаше да ја испроба моќта на возилото, претера со гасот на влезот во кривината и откако се лизна, се заби во оградата!

КАКО ВО „FROZEN“: Снежна бура заледи куќи во Њујорк (ВИДЕО)

Погледнете ја количината на штета што ја направил и неговото збунето лице додека се обидува да пресмета во главата колку сето тоа ќе го чини!


Leave a Reply