Швалерскиот живот не прашува за години: Хит снимка го насмеа Балканот (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Шега на страна не знаеме дали конкретно станува збор за швалер кој бега од мажот што се вратил дома порано или нешто други се крие зад оваа снимка.

Loading...

На профилот на Инстаграм „Дневна доза на просечен Далматинец“ се појави видео на кое се гледа како постар господин на сосема бизарен начин се спушта од зграда.

„Далматински Спајдермен“, напишаа со виралното видео и го додадоа хаштагот #popustajugo.

„Нека го земе некој својот дедо“, „Бега од дома и од семејството“, „Добро му служат колената“, „Не работи лифтот“, „Бега од жена му“, „Го загуби клучот“ и „Кога мажот си дојде порано дома“, се само дел од коментарите.