Штотуку започнаа настапите: Српска пејачка „лапна“ 15.000 евра бакшиш за три минути (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Српската, пејачка Теа Таировиќ пееше на приватна прослава каде зеде добар бакшиш.

Loading...

На Фејсбук се појави видео во кое Теа пее додека околу неа летаат банкноти, а во еден момент парите не можеше повеќе да ги држи во рацете.

Отпрвин, човекот ѝ ги давал парите, а потоа започнал да ги фрла над неа, на подиумот, додека Таировиќ цело време мавташе со задникот и и ги извртуваше колковите.

Интересно е што меѓу банкнотите не можеше да се види друга валута освен еврото, и дека тие беа во апоени од 50, 100, 200, 500 евра.

Поради огромната сума на пари што пејачката ја доби, беше невозможно да се избројат, но според некои проценки пејачката ќарила 15.000 евра само за три минути.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *