Секси и неодолива – Даниела Руах

Сподели со своите пријатели

Актерката Даниела Руах има 31 година и е позната по својата улога на полициски агент во серијата NCIS: Los Angeles. Таа во серијата одлично се снаоѓа во улогата на агентка, а во реалниот живот ќе посакате навистина да ве приведе.

Loading...

Таа жари со сексапил и убавина и во триесет и првата година од животот. Во галеријата што следи уживајте во нејзините убавини.

[huge_it_gallery id=”136″]


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.