Се запали автомобил во центарот на Куманово (фото)

Сподели со своите пријатели

Автомобил марка „Поло“ се запали во центарот на градот, а според првичните информации причина з апожарот е неисправна електрична инсталација во самиот автомобил со кумановски регистарски таблички.

12648108_572714349561571_1730106803_n

Случајот се случи околу 12:45 часот кога автомобилот во центарот на градот се запалил при што интервенираа пожарникарите на Територијалната противпожарна единица Куманово.

12607273_572714336228239_148442041_n


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.