СДСМ со нова ”бомба” од Бихаќка

Сподели со своите пријатели

Како што информира Центарот за комуникации, денес во 14 часот, Претседателот Зоран Заев од партиските простории на СДСМ во Скопје, ќе презентира нови прислушкувани разговори во рамки на проектот ”Вистината за Македонија”.

Loading...

Прес конференцијата ќе биде достапна во живо на официјалната страна на СДСМ.

Leave a Reply