Самоубиство во Куманово на ул. 11 Ноември

Сподели со своите пријатели

Како што соопштува Регионалниот центар за управување со кризи, во текот на вчерашниот ден, увид на лице место извршиле екипите на Итна медицинска помош и СВР Куманово, откако во 19 часот било пријавено дека на ул. 11 Ноември бр. 57, женско лице си го одзело животот со бесење.

РЦУК во дневниот извештај не наведува останати детали за самоубиството.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.