09.07.2019 15:05

Саем на книга од утре пред кумановската библиотека

Facebook Twitter Google+

Од среда до сабота (10 – 13 јули) пред кумановската библиотека „Тане Георгиевски“ – Куманово ќе се одржи саем на книга на  издавачка куќа со најмногу продадени наслови на последните неколку саеми.

Како што информираат од библиотеката, станува збор за издавачката куќа „Сакам книги“, а на саемот читателите ќе имаат можност да купат голем број книги по ексклузивни попусти.

loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments