Преслатка игра на бебе и куче: „Дури и кученцето знаеше како да биде нежно“ (ВИДОЕ)

Сподели со своите пријатели

Сопственикот на кучето Рајли објави видео на „ТикТок“ во кое го покажа симпатичниот начин на кој Рајли играше со бебето Ганер, а видеото воодушеви многумина.

Loading...

“Рајли и Ганер се на помалку од една година во ова видео. Тој беше внимателен со шепите и никогаш не ја повреди”, напиша таа.

„Дури и како кученце, тој знаеше да биде нежен“, додаде таа.

Бројни коментатори имаа само пофални зборови.

„Ние сакаме повеќе вакви видеа“, напишал корисникот.

„Изгледа се најдобри пријатели“, додаде друг.

„Ова е најслаткото видео на интернет“, заклучи третото.

 

Loading...
@dub_frostBefore Riley started to decline. Gunner knew she needed him.♬ original sound – Whitney Frost


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *