Популарната манекенка го покажа своето згодно тело! Сите полудеа за нејзиното деколте! (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Британската ријалити ѕвезда и модел Зара Мекдермот ја искористи можноста ова лето да го помине на прекрасните плажи на Португалија и да го покаже своето згодно тело

Loading...

Популарноста ја стекна со учеството во реалното шоу „Остров на љубовта“, а пред тоа работеше во Министерството за образование.

Денес е активна на социјалните мрежи, што секогаш ги радува нејзините обожаватели.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zara McDermott (@zara_mcdermott)

 

Иако сега позира самоуверено и смело во многу привлечни изданија, Зара неодамна изјави дека учеството во реални шоуа, како и излагањето пред јавноста, не и било лесно.

 

Loading...

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zara McDermott (@zara_mcdermott)

 

Особено затоа што работеше во владата како советник:

– Кога започнав да работам јавна работа, бев многу срамежлива. Учеството во емисии, запознавањето на различни карактери на луѓе – не беше лесно – рече таа.

Денес, таа е инфлуенсер со над милион следбеници на Инстаграм.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zara McDermott (@zara_mcdermott)


Loading...

Leave a Reply