Политиката ја заменила со порно филмови и сфатила дека тоа и е подобра опција (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Уште во 2016 година тогаш триесетогидшна итлаијанска политичарка Филомена Мастромарино објавила дека ќе ја промени кариерата и ќе соработува со Роко Сифреди и ќе стане порно актерка.

Малку по официјалното појавување во филмовите за возрасни добила псевдоним, па сега се појавува под името Малена Национале. Иако сите во светот на политиката биле повеќе од шокирани, од друга страна порно-индустријата процутела, а Роко Сифреди набргу изјавил дека преубавата Италијанка му е нова муза за еротските филмови кои ги подготвува.

Loading...

Погледнете како изгледа некогашната политичарка, а сегашна актерка.

Фото: printscreen/youtube/Manuel Carigi – Filmmaking


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *