По 6 години врска со скриена камера дознал дека го изневерува: „Пакувај се, готово е“ (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Кога луѓето во долга врска се сомневаат дека партнерот ги изневерува, тоа обично не е без причина. Сепак, не секој успева да ги фати своите партнери во изневерувањето, што на едно момче му тргна од рака, благодарение на идејата што ја смислил.

Loading...

Како што сподели на „ТикТок“, тој купил USB кабел со скриена камера внатре, кој го вклучил во полначот и го вклучи во штекер во кујната.

Тој ја добивал снимката од скриената камера во реално време на неговиот телефон.

Како што можете да видите на видеото, тој излегол од куќата, влегол во автомобилот, возел малку пониско по улицата и чекал да види што ќе се случи.

Имал што да види – неговата девојка донела друг маж во станот и го бакна пред камерата!

„Мора да се шегуваш”, вели момчето, кое шокирано од однесувањето на неговата девојка, веднаш раскинал со неа, порака во која и испратил видео и текст: „Завршивме. Спакувај ги своите работи вендша. Јас се надевам дека си среќна“.

Видно зачудено, ова момче вели дека „потрошил шест години од својот живот“.

Неговото видео е прегледано повеќе од четири милиони пати, но има и такви кои не веруваат дека ова е вистинска снимка, но веруваат дека сè е наместено.

Loading...

Сепак, другите го поддржуваа, верувајќи дека е подобро конечно да се знае вистината.

„Таа ги отвори твоите очи. Она што е скриено е секогаш познато. Таа е во загуба”, е еден од коментарите.

 

@mrsurveillanceRule #1: If your girl’s name is Ashley.. run. Link in bio if you want to catch a cheater. #cheater #toxic #cheatersgettingcaught

♬ original sound – Mr. Surveillance


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *