Пет руски филмови кои не смеете да ги пропуштите оваа есен (видео)

Сподели со своите пријатели

Оваа есен „Дизни“ ги оживува јунаците на руските бајки, советските космонаути извршуваат невозможни мисии, царот Николај Втори станува жртва на забранета љубов, додека децата на грузиската комунистичка елита киднапираат авион.

Последниот витез

Loading...

Саљут-7

Матилда

https://youtu.be/y9QESOBmBzE

Заложници

Аритмија


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.