Овие хороскопски знаци најдолго можат да издржат без се*с

Сподели со своите пријатели

Овие три хороскопски знаци можат да издржат најдолго без секс. Не им пречи многу ако редовно не се впуштат во интимна врска со партнерот.

Loading...

Бикот е познат по својата трпеливост, иако ги сака физичките аспекти на врските.

РОДЕНИ ДА БИДАТ ГЛАВНИ: Двата најуспешни хороскопски знаци

Ракот е знак чија емоционална врска е секогаш пред физичката. Секогаш плива во емоции па често знае и претерува.

Јарецот е познат по дисциплина и самоконтрола. Исто така, тоа е знак склон да ги анализира работите пред да се вклучи во сексуален однос. Тие се исто така многу претпазливи, па затоа често им е потребна интелектуална стимулација за сексуален контакт.

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Хороскоп за сабота, 20 јули