Овие 3 хороскопски знаци ги очекува паричен добиток во мај: Руски астролог тврди дека претстои месец на промена

Сподели со своите пријатели

Мај е месец на големи промени, Венера влегува во знакот на Бик и на сите ни носи бран на позитивна енергија.

Loading...

Ќе почувствуваме подобрување во сите аспекти, а рускиот астролог Павел Глоба откри што очекуваат три знаци и ненадејна голема монетарна добивка:

 

 

Бик

Овој месец, ѕвездите се особено љубители на вас, затоа искористете го тоа мудро. Ако планирате да започнете приватна деловна активност, сега е вистинското време да го сторите тоа. Астролошките аспекти се одлични, вели астрологот. Може да очекувате добивка во готово или покачување што не сте го очекувале.

 

Loading...

 

Скорпија

Венера во знакот на Бик позитивно ќе влијае на сите лица родени во овој знак. Целиот напор што досега го вложивте ќе се исплати. Супервизорите ќе знаат да ја ценат вашата работа, па можете да се надевате на финансиско подобрување во средината на месецот. Ако планиравте да ја смените работата, сега е време. Можностите ќе се отворат сами.

 

 

 

Loading...

Лав

Време е да се опуштите и да започнете да уживате. Сè што сте направиле досега конечно почнува да се исплати. Исто како и Скорпиите, и Лавовите имаат неверојатно успешен период.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *