Овации и воодушевување при последниот настап на Мартија од Куманово (видео)

Сподели со своите пријатели

Единаесетгодишната Мартија Станојковиќ повторно направи бум со последниот настап на српското шоу Пинкови Ѕвездички, исполнувајќи ја песната Влак од екс – ју бендот Зана.

Жирито воодушевено од нејзиниот настап даде ново зелено светло на малата Мартија од Куманово.

Послушајте ги коментарите на жирито и настапот на бунтовната кумановчанка.

https://www.youtube.com/watch?v=dyyKCXoSHUA

Loading...

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.