03.07.2018 11:57

Ова се најубавите фудбалери на Светското првенство (ВИДЕО)


Светското првенство во фудбал се уште трае, а некои селекции веќе се вратија дома. Дел од љубителите на овој спорт се занимавале и со статистика, кој е најубав и најзгоден на првенството.

Оваа снимка ќе ги израдува припадничките на понежниот пол, кои можеби повеќе ќе го сакаат Мундијалот поради нив.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments