03.07.2018 11:57

Ова се најубавите фудбалери на Светското првенство (ВИДЕО)

Facebook Twitter Google+

Светското првенство во фудбал се уште трае, а некои селекции веќе се вратија дома. Дел од љубителите на овој спорт се занимавале и со статистика, кој е најубав и најзгоден на првенството.

Оваа снимка ќе ги израдува припадничките на понежниот пол, кои можеби повеќе ќе го сакаат Мундијалот поради нив.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments