Открил дека девојка му го изневерува и смислил неверојатен начин да се ослободи од неа (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Прељубата е една од работите што никогаш не можете да ја простите во врската.

Loading...

Едно момче сподели видео и покажа како да се ослободите од девојка ако дознаете дека ве изневерува.

На видеото што го објави, собра над 20 милиони прегледи, тој покажа како и кажал на својата мила дека е фатена во прељуба. Тој ја покани на романтична вечера за да ја одбележи втората годишнина. Подготви се, ја поздрави на вратата со рози во рацете и конфети, а собата ја украси со свеќи, чоколади и убави спомени што ги имаа во изминатите две години.

 

 

По убавото изненадување, следеше…

Кога виде што подготвил, се израдува, но потоа таа се соочи со пораката со која докажува колку пати таа играла гола со нивниот пријател Сантијаго.

Loading...

Пораката ја направил во постери и го покани својот пријател Сантијаго со видео покана, со цел да учествува во „романтичниот чин“.

На крајот тој и даде спакувани куфери и ја избрка од станот.

 

 


Leave a Reply