Откриено која е Србинката која гола купуваше лубеници покрај пат (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Социјалните мрежи неодамна беа „вжештени“ од видео, кое беше масовно споделувано, а во кое гола девојка излезе од автомобил на Панчевачки пат, купуваше лубеница од продавачот.

Многумина се прашуваа која е оваа мистериозна Србинка, а сега е откриено!

Loading...

 

 

Се испоставило дека дотичната личност била позната подолго време во Панчево и дека таа излегла гола од автомобилот затоа што соблекувањето не ѝ било срам туку професија.

Нејзиниот псевдоним е Лили Милф и, судејќи според приказните за локалното население, честопати може да се види дека ја зголемува својата популарност на интернет со слични голи потфати, од кои живее.

 

 

Loading...

Оваа разголена дама ги објавува нејзините видеа на страници за возрасни.

Лили, всушност, има кариера на страниците за возрасни, каде што прави многу повпечатливи работи од купувањето лубеници.

 

 

Се покажало дека видеото не е изолиран случај, туку дека таа често користела голотија во јавноста за да предизвика реакции. Овој пат, таа дефинитивно успеа.

 

ГОЛА ДЕВОЈКА НАПРАВИ ХАОС ВО СРБИЈА: Се соблече и бираше лубеници (ВИДЕО)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *