Она што Миа Калифа го направи со својата маска го шокираше светот (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Секогаш е убаво да се види убава девојка како го шета своето слатко милениче, додека се грижи многу за општествената одговорност, особено ако станува збор за позната личност.

Loading...

На социјалните мрежи се појави видеото од поранешната порно актерка Миа Калифа, кое ги згрози сите што го видеа.

Имено, на социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како таа го шета своето куче.

Откако кучето заврши нужда, Калифа исчисти по своето милениче, но она што го стори потоа ги згрози сите.

Имено, таа ја симна маската од лицето, го зеде изметот и го фрли во корпа. Потоа истата иста маска ја врати на лицето.

 

@itsbennyblancoi just saw @miakhalifa put poop on her face

♬ original sound – benny blanco


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *