Night club Revolution од вчеравечер ќе ги прави најдобрите забави во градот (галерија)

Сподели со своите пријатели

Доколку не знаете каде да излезете за викенд, од вчера со работа започна Night club Revolution.

Loading...

Старата локација, старата добра организација, но очекувајте многу добри забави, популарни ди-џеи и одлична музика секој викенд.

[huge_it_gallery id=”210″]

Оние кои вчера избраа да излезат тука се презадоволни, а доколку вие пропуштивте да видите како изгледа Night club Revolution, слободно погледнете низ нашата фотогалерија. Дознајте каква е атмосферата и кој се беше на отворањето на клубот.

[huge_it_gallery id=”211″]

Вечерва Night club Revolution ве очекува и вас, а на програмата се „The Sound Messengers“ (Симона Поповска & Ерик), а влезто за сите дами е слободен.

[huge_it_gallery id=”211″]

Но, тоа не е се за овој продолжен и празничен викенд. Во сабота Hip Hop & RnB со Гоце Саф, а веќе во недела Dj Maxi ќе ве забавува со македонски и екс-ју хитови.

Loading...

[huge_it_gallery id=”212″]

Не правете планови за вечерва. Night club Revolution има испланирано се, а ваше е само да дојдете и да се забавувате.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.