Населбата Ѓорче Петров и Агино село без електрична енергија

Сподели со своите пријатели

Како што информира Регионалниот центар за управување со кризи, денес во периодот од 07:15 до 16 часот, без електрична енергија ќе биде населбата Ѓорче Петров во Куманово.

Loading...

Без електрична енергија од 09 до 11 часот ќе биде и Агино село.

.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.