Направена социјална мрежа каде жените можат да објавуваат само голи фотки

Сподели со своите пријатели

За сите оние кои со години чекаа, на интернет конечно се појави сајт за запознавање на кој е дозволено и задолжително жените да објават фотографии на кои се голи.

Доколку за запознавање на жените користите социјални мрежи затоа што сметате дека се добри за стартување отколку во живо, веројатно ви здосадило да ги гледате нивните фотографии сод ругарки, кучиња и јадења, кои обожаваат редовно да ги прикачуваат.

Епа пристигнуваат радосни вести. На сето тоа му дојде крај, благодарение на nudistfriends.com на кој секоја деовјка која ќе ви се допадне има и фотографија како од мајка родена.

Секако, како и на сите добри работи во животот, постои услов за да пристапите во таа база, а тоа е дека и вие мора да објавите фотографија во такво издание.

Сајтот е наменет за нудистите, што значи дека нивната подготвеност луѓето да ги гледаат голи нема врска со условите на сајтот, туку нивниот начин на живот и надвор од интернетот.

 

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.