Направен секс робот за жени: Цената неверојатна!

Сподели со своите пријатели

Куклите за секс наменети за мажи долго веќе го преплавуваат пазарот, но куклите за жени се вистинска реткост. Компанија која се занимава со продажба на секс-играчки одлучила да ги „утеши“ осамените дами и да им го направи Хенри – робот за дружење и секс.

Мажи на саем расипале секс робот вреден 3.000 долари (видео)

Loading...

Хенри ќе биде висок 182 сантиметри, совршено граден, ќе има црна коса, асите дами кои ќе го сакаат Хенри за себе, мора да издвојат 13.000 евра.

 

 

Произведувачите најавиле и поевтина верзија на Хенри, но се уште не соопштуваат колкава ќе биде разликата помеѓу Хенри за сиромашни и неговото поскапо издание.

Иднината пристигна во стриптиз клуб во Лас Вегас: Наместо стриптизети, играат роботи (видео)

Она што досега е откриено е дека Хенри својата драга ќе ја дочека со убави зборови кога ќе дојде дома од работа. Ќе зборува англиски со британски акцент, а дамите ќе може да зборуваат со него за омилените филмови, додека згодниот Хенри дури ќе знае и да заведува и да рецитира романтични песни.

Кобен секс со кукла: Старец пронајден мртов во прегратка на играчка

Дамите ќе управуваат со хенри со помош на апликација на својот мобилен телефон.


Leave a Reply