Најпопуларната верверичка: Снимката како јаде ја погледнале 280 милиони луѓе (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Еден ТикТокер објави видео како храни верверица и видеото досега собра над 280 милиони прегледи и 35 милиони лајкови. „Сквиши, здраво, Сквиши“, се слуша како ја повикува верверицата и таа трча кон него штом го слушне.

Loading...

„Наполни си ги образите, Сквиши“, ѝ вели тој на верверицата додека јаде.

 

@chipmunksoftiktok Fill the cheeks Squishy, fill the cheeks #fyp #animals #nature #cuteanimals #squishy #chipmunk ♬ original sound – Chipmunks of TikTok