Најлошите сексуални искуства: „Траше само неколку секунди“

Сподели со своите пријатели

Воопшто не е необично на мажите да им се случи понекогаш пребргу да ејакулираат, посебно доколку претерано се возбудил, но овие „мажишта“ навистина претерале во возбудувањето.

Loading...

Предвремената ејакулација ги засега повеќе од 30% од мажите, најчесто помладите и оние со помалкку сексуално искуство. Причините воглавно се од психичка природа – од недостиг на самодоверба до премногу возбуденост. Иако поголемиот дел од жените би рекле дека тоа не им пречи, тие постојано ќе се жалат ако партнерот не превземе ништо – односно доколку му е сеедно и тој е задоволен од таквата ситуација.

Во продолжение прочитајте некои од најинтересните сексуални разочарувања кои некои дами ги имаат доживеано од прераното ејакулирање.

raskid-620x350

„Мислеше дека е најголем љубовник на светот“

Се наоѓав со него некое време, излегувањата ни беа интересни, ми се допаѓаше и некако очекував сексот со него да ми биде фантастичен. Прв пт и не беше нешто, но кој може да замерува за тоа веднаш, но сепак се чинеше дека секој секс е се полош и полош.

Понекогаш траеше и 30 ссекунди, по што тој би ми го свртел грбот и би заспал. Најлош дел од сето тоа беше што тој делуваше задоволно од себе и очигледно целосно незаинтересиран да ме задоволи. Му давав сигнали му зборував на таа тема, но целосно ме ингорираше.

Одлучив да преземам нешто – додека тој лежеше задоволен од себе, се открив и почнав да се самозадоволувам со цел да му покажам што тој немаше направено. Потоа станав, се облеков и заминав дома, а тој ме гледаше зачуведно. Веќе не разговарав со него. Можам да му простам на маж ако „сврши“ пребргу, но не ако тоа него воопшто не го засега.

Loading...

TAMABEPA006

За се постои прв пат

Од другарка ми слушнав за „фраери“ кои биле готови додека тие сеуште не успеале да се напалат, но никогаш немав сретнатно такво нешто. Се до една вечер…

Беше многу секси, згоден и му одеше со зборовите, па помислив дека ќе му оди и во креветот. Како предигра започнав со орален секс. Доживеа оргазам без да ме допре и заспа веднаш после тоа, а јас потоа никогаш не сакав да го видам.

Oralni-seks

Воопшто не дојде до секс…

Се договорив со едно момче да се најдеме во неговиот стан, а сексуалната хемија меѓу нас беше очигледна. Почнавде да се бакнуваме и допираме, преместувајќи се на креветот. Се чешкавме еден од друг, а тоа значи дека потраја се на се околу пет минути, по што тој веднаш сврши. До сексот воошто не дојде, а не бевме ниту деца, ниту тинејџери.

TAMABEPA009

Loading...

Прекинувања подолги од самиот секс

Тоа се случуваше минатиот викенд и беше нашиот прв заеднички секс. Предиграта траеше долго и навистина вклучување се, а кога дојдовме до сексот следуваше разочарување. Го стави внатре и го извади по точно 20 секунди.

Ќе полудев. Мислам, па добро брзо сврши, па вториот пат ќе трае подолго, но сепак не. На крајот вагината толку ме печеше и болеше, беше сува и иритирана. Не само што останав незадоволена, туку завршив со болки.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.