Најдобрите плажи во светот за 2016 година (видео)

Сподели со своите пријатели

Телевизискиот канал „National Geographic“ направи едночасовен документарец во кој ќе ве запознаат со најубавите плажи ширум светот за оваа година.

[wpdevart_like_box profile_id=”1414421878780055″ connections=”show” width=”300″ height=”550″ header=”small” cover_photo=”show” locale=”en_US”]

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.