На интернет осамна видео од убиството на Алмир (18+)

Сподели со своите пријатели

На каналот Јутјуб на интерент, денес осамна видео од убиството на Алмир, односно моментот кога кумановец со автомобил ги прегази четиригодишното детенце и неговите родители пред Здравствениот Дом во Куманово минатата недела.

Колку е веродостојна снимката засега не е сигурно, но, по повод смртта на Алмир Алиу од Куманово, денес во градот ќе се одржи протестен марш предводен од НВО “Зани”, со почеток во 15 часот.

 

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.