”Монстер Енерџи” и секс – моделите предвреме ви ја честитаат Нова година (видео)

Сподели со своите пријатели

Еден од најпознатите светски брендови за производство на енергетски пијалоци ”Монстер Енерџи” го издаде видео – албумот за претстојната 2016 година, снимен со секси девојки на некои од плажите во Сан Диего.

Loading...

Уживајте.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.