Млад маж се самоуби во селото Сопот

Сподели со своите пријатели

Како што информира Регионалниот центар за управување со кризи, во текот на вчерашниот ден, екипата на Итна медицинска помош интервенирала во село Сопот – кумановско, кога добиле повик за најдено безживотно тело.

Loading...

Имено, станува збор за машко лице родено 1971 година, кој во сопствената куќа си го одзел животот со бесење.

Повеќе детали за случајот не се наведени во дневниот извештај на РЦУК.

 

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.