Маж скрши многу срца откако направи видео како му пее на неговиот син што умира! (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Чувствителен и скршен татко кој пишува волшебни книги за суперхерои за својот син кој умира полека. Таткото маѓепса илјадници свои придружници со видео од кое тој пее на своето сакано момче.

Loading...

Момчето боледува од многу ретка и неизлечива болест, и е на крајот на својот живот. Погледнете како звучат песните што тој му ги посвети на својот болен син.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *