Маж силувал фламинго до смрт


Полицијата во Тампа Беј на Флорида го привела 23-годишниот Едуардо Хоуе Рафаел Санчез затота што неколку дена до смрт силувал розов фламинго и тоа пред престрашени сведоци.

Еден од шокираните сведоци изјавил дека Санчес ги спуштил панталоните и скокнал во езерото каде се наоѓале птиците. Веднаш потоа започнал да го силува животното.

15 момчиња завршиле во болница откако силувале магаре заразено со беснило

– Мојот четиригодишен син ме повлече за мајцата и викаше „Мамо види го оној човек, јава фламинго“. Децата започнаа да плачат, а во тој момент во околината имаше барем 40 луѓе. Типот веднаш започна да вреска како да доживува оргазам. Потоа ја фрли птицата која не се помераше и ги облече панталоните, како ништо да не се случило, раскажува сведокот.

Обезбдувањето констатирало дека фламингото е мертво, а подоцна било констатирано дека починал од внатрешно крварење.

Ветеринарот Алан Томпсон објасин дека фламинфосите имаат мали гениталии и дека немало шанси да го преживее овој напад.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.