Маж од село Черкези пријави исчезнување на невенчана сопруга

Сподели со своите пријатели

Во текот на вчерашниот ден, во раните утрински часови,  во СВР-Куманово е пријавена за исчезната А.З.(66) од с.Черкези – Куманово.

Нејзиното исчезнување го пријавил нејзиниот невенчан сопруг Е.Ф.(43), со која живеат заедно.

Според изјавата, жената излегла на 11.01.2016 година и не се вратила дома. Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.