Мартинијан со реден број 16 во финалето на „МакФест“

Сподели со своите пријатели

Мартинијан Кириловски вечерва ќе настапи во финалето на овогодинешното издание на штипскиот фестивал на забавани мелодии „МакФест“ со песната „Далечна“.

Тој ќе настапува под реден број 16, а сите кои сакаат да му ја дадат поддршката и да му помогнат да дојде до победа, тоа можат да го сторат со гласање на бројот 141730 со испраќање СМС порака.

 

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.