Мартина и Љупчо заштитни лица на брендот за душеци “Филанд“ (галерија)

Сподели со своите пријатели

Фит моделот Мартина Анчевска и мaнекенот Љупчо Митиќ станаа заштитни лица за македонскиот  бренд за луксузни душеци “Филанд“. Облечена во секси пижами, Мартина позира со перница од алое и чита книга, додека Љупчо заносно гледа во  неа. Ова е дел од сценариото за фотосесијата на фотографката Стефани Павловска која  направи целата фотосесија да биде светска. Мартина досега има работено на безброј кампањи, но прв пат станува заштитно лице на македонски бренд. Вели дека и е чест што на кастингот за фотосесијата, ја одбрале текму нејзе и дека и е посебно драго што токму згодниот Митиќ е заедно со неа на сесијата. Уживајте во фотките на Мартина и Љупчо.

martabubemarti6marti4marti3marti2marti1marti

преземено од: Либертас.мк


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.