Малолетник претепан во центарот на Куманово

Сподели со своите пријатели

Малолетник вчерс бил физички нападнат во центарот на Куманово.

Loading...

– На 08.06.2023 во СВР Куманово, Н.Ш.(42) од Куманово пријавил дека на улица „11 Октомври“ неколку лица физички го нападнале неговиот малолетен син, информираат од Секторот за внатрешни работи.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Никола Ивановски 


ПРОЧИТАЈТЕ И:  Пет пожари изминатото деноноќие во куманвско