„Луѓето ме тераат да ги мирисам моите пазуви“ – ѕвездата на OnlyFans ги открива најчудните барања на следбениците

Сподели со своите пријатели

Рене Грације е една од најпопуларните ѕвезди на OnlyFans, која секој месец од објавите на оваа платформа заработува по милион долари. Сега решила да открие кои се најбизарните барања на нејзините придружници.

Loading...

Ги исполнува речиси сите желби на луѓето, а единствената граница што ја поставува е „да не е незаконско тоа што го бараат“.

 

 

„Чудно ми е кога бараат работи како лижење и галење по пазувите, потоа пукање со прдеж, но одвреме-навреме правам такви работи“, вели таа.

Како што вели, чести се и фетишите со храната.

„Луѓето ме замолија да ги изгмечам бананите со моите нозе“, призна таа.

Loading...

 

 

Таа тврди дека не ѝ се јасни барањата на клиентот, но сепак ги исполнува.

„Светот е љубопитно, бизарно и интригантно место и секој го има она што го сака или сака да го види“, заклучува Рене.