Лудо освежување во љубовниот живот: Испобајте ја позата „Пајак“

Сподели со своите пријатели

Уморни сте од стандардниот сексуален живот? Дали сакате да доживеете нешто ново? Позата пајак дефинитивно ќе придонесе за тоа.

Loading...

Одлично е што партнерката ја презема целата контрола и скоро сигурно ќе достигне кулминација.

 

 

Потребно ви е само столче или табуретка на кое мажот треба да седи додека жената е во скут, свртена кон него.

Таа треба да ги завитка нозете околу неговите рамена и дополнително да го зачини дејството со сензуални и страствени бакнежи, замавнувајќи се напред и назад. На жените ќе им стане една од омилените пози затоа што се доминантни над партнерот.