Лов на папараци: Станија во соблекувална (+18 видео)

Сподели со своите пријатели

Последна ”жртва” на српското шоу ”Лов на папараци” беше старлетата Станија Добројевиќ, која често се фали со своето тело на познатите социјални мрежи.

Loading...

Инаку, според српските медиуми, старлетата е чест гостин на теретаната каде ја одржува одличната форма, а на еден од нејзините тренинзи случајно упадна екипата на ТВ шоуто Папараци и ја улови згодната Станија како се соблекува за на тренинг.

 

Leave a Reply