Кумановка нападната од своја колешка

Сподели со своите пријатели

Дваесет и едногодишна кумановка пријавила дека бил физички нападната од своја колешка на работното место.

Loading...

– На 22.02.2024 во 21.30 часот во СВР Куманово, Т.Н.(21) од Куманово пријавила дека на работното место во казино на улица „Гоце Делчев“ во Куманово била физички нападната од нејзината колешка Т.М., инфомираат од Секторот за внатрешни работи.

Од полицијата додаваат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Никола Ивановски

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Лице со здравствени проблеми загина во пожар во Крива Паланка