Кумановка касната од куче скитник

Сподели со своите пријатели

Шеесет и двегодишна кумановка вчера пријавила дека била касната од куче скитник.

Loading...

– На 17.06.2022 во 13.30 часот во СВР  Куманово, М.С.(62) од селото Долно Којнаре, кумановско, пријавила дека на ул.„Братство единство“ била касната од куче скитник, информираат од Министерството за внатрешни работи.