Кумановец пријавен за исчезнат

Сподели со своите пријатели

Триесет и шестгодишен кумановец вчера бил пријавен за исчезнат, откако пред една недела излегол и не се вратил дома.

Loading...

-На 20.03.2020 во СВР Куманово, О.З.М.(59) од Куманово, пријавила дека на 13.02.2020 од домот се оддалечил нејзиниот син Ф.З.(36), информираат од Министерството за внатрешни работи.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Никола Ивановски


Leave a Reply