Кумановец плаќајќи паркинг гратис гледаше и порно филм во Скопје (ВИДЕО)


Кумановскиот актер и режисер Мирослав Петковиќ при обид да плати за паркингот во Општина Центар, гратис погледна и нешто сосема неочекувано.

Станува збор за порнографска снимка, која се емитуваше на пунктот за плаќање.

Loading...

Не е познато како дошло до оваа ситуација, иако надлежните велат дека најверојатно се работи за хакерски напад.

Петковиќ видеото го објави на социјалните мрежи каде стана вирално.

After midnight show!!! #mynewcommercial ЈП Паркинзи на Општина Центар фала ви за соработката!

Публикувахте от Miroslav Petkovik в Понеделник, 3 февруари 2020 г.

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *