21.09.2019 16:28

Кумановец физички нападнат на клиника во Скопје

Facebook Twitter Google+

На 20.09.2019 во 10.30 часот во Полициската станица Центар, Ж.Ј.(61) од Куманово пријавил дека околу 10.20 часот во Комплексот клиники „Мајка Тереза“ во Скопје, додека извршувал службени задачи, физички бил нападнат од едно лице, информираат од полицијата.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments