09.09.2019 16:07

Кумановци претепале сопственик на угостителски објект

Facebook Twitter Google+

Рано утринава околу 00,30 часот било пријавено дека во населбата Гоце Делчев во Куманово во гостилница физички бил нападнат сопственикот на објектот Т. Д.(49) од страна на Д. Н., А. Т., С. А. и А. Б., сите од Куманово, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Напаѓачите, како што појаснуваат од полицијата, се приведени во полициска станица, а на Т.Д. му била укажана лекарска помош во комплекс клиники „Мајка Тереза“ во Скопје

loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments